Labas!

Čia Zuikis rašo. Eina sau kaip šiandien smagiai laiką praleidau. Nepatikėsit, buvau radijuje. Ir ne bet kokiam, o Extra FM. Ten dirba labai faini žmonės. Susipažinau su Karolina, kuri ten skaito žinias. Ji labai protinga, nes pastoviai žino daug visokiausių naujienų, kurias per radiją pasako. Ir toks barzdotas dėdė Arnas ten dirba. Jis moka įrašinėti balsus nes ir mano balsą net įrašė. Ai ir dar viena, labai linksma panelė, ten būna, bet ji sėdi kitoje patalpoje ir klausosi slapta kas vyksta, o po to juokiasi sau viena. Sakė ir iš manęs juokėsi, nes atseit aš kažkaip juokingai juokiuosi ir užkrečiu.

O į radiją atėjau ne vienas. Kartu buvo ir mano labai gera draugė, Velykų bobutė, ir toks dėdė, Viktoras Vėberis, kuris visokias vestuvių ceremonijas Kauno Rotušėje organizuoja. Tai atėjom į Extra FM radiją, kad geriau paskleistume, visiems, vieną tokią žinią. Iš pradžių Velykų bobutė pakalbėjo ir pasakė daug negirdėtų žodžių, ir tada aš ten visoko pripliurpiau, o dėdė Arnas viską įrašė ir dabar, per Extra FM radiją, bus galima mus retkarčiais išgirsti.

Ko gero esu, pirmasis pasaulyje zuikis, kuris per radiją šnekėjo. Žodžiu pažiūrėkit nuotraukas, kaip ten viskas atrodo, o paklausyti, ko mes ten prišnekėjom galite Smagumėlis.lt facebooke ( www.facebook.com/Smagumelislt ).